Menu

ניקיון משרדים ומוסדות

חברות רבות בתחום שירותי הניקיון מצהירות על עצמן כי הן מספקות שירותי ניקיון מוסדות, חשוב מאוד לציין כי מדובר על תחום מומחיות ספציפי ולא תמיד העוסקים במלאכה, אכן מוכשרים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. חוסר הקפדה על תקני הבטיחות המקצועיים והמחמירים בתחום ניקיון המוסדות, עבודה לא אחראית ולא מקצועית, עלולים להסתיים לא רק במוסד מלוכלך ומוזנח, אלא גם בנזק לדיירי המוסד או לתלמידים הלומדים בו.

שירותי הניקיון שלנו מתאימים למגוון רחב של מוסדות כגון:

  • אולמות תצוגה ומכירה.( לדוגמא אולמות תצוגה שלמה סיקס , אופל, רשפים , שמרת הזורע, סמגל מטבחים ועוד…)

מוסדות רפואיים: מוסדות לפגועי נפש, מוסדות לבעלי מוגבלויות שונות, מרכזי שיקום, בתי חולים…

  • מוסדות ממשלתיים: המוסד לביטוח לאומי, רשות המיסים ועוד..

מגוון רחב של מוסדות אלו מעניקים שירותים לכלל אזרחי ישראל ודורשים תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, עמידה בדרישות הסודיות וצוות עובדים אמין ואחראי.

אנו ב"קבוצת לפיד" עוסקים מזה 24 שנה במתן שירותי ניקיון למוסדות מכל הסוגים. במהלך השנים צברנו את הניסיון והידע הנדרש והכשרנו צוותים ואנשי מקצוע, לטיפול בכל סוגי המשימות והמטלות של ארגונים גדולים וממשלתיים. מנהלי האזורים שלנו הם אנשים מוכשרים ובעלי ההסמכות הדרושות על מנת לתת לכל לקוח את היחס האישי וליווי הפרוייקט בצורה מקצועית ואיכותית, תוך עמידה בלוחות הזמנים והיעדים.

אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם ולהכין עבורכם את ההצעה האופטימלית, תוך התאמתה אישית לצרכיכם. צרו קשר עוד היום טלפון או במייל !

חשוב לדעת!

הניקיון חשוב מאוד לשיפור תדמית העסק בעיני קהל לקוחותיך, המבקרים, התלמידים והעובדים בו. משרדים  או מפעלים  יכולים לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להדיר רגליהם בעוד שמשרדים או מפעלים נקיים ומצוחצחים משדרים ארשת של רצינות ומקצועיות ונחשבים לנחשקים יותר.

אנו שמים דגש על ההופעה של עובדי הניקיון עצמם, שצריכה להיות ייצוגית בכל עת, כיוון שהינה בעלת השפעה על התדמית המוסד. לניקיון השפעה מכרעת על התחושה הנעימה של השוהים בו ועל רמת ההיגיינה.

אנו לוקחים על עצמנו את הדאגה המתמדת לניקיון חדרי השירותים והרחצה, ריקון הפחים, שטיפת הרצפות ונושא הלוגיסטיקה של אספקת מלאי  גלילי נייר טואלט, אסלניות, סבון לשטיפת ידיים, נוזל לחיטוי ידיים וכל הדרישות הנוספות של המוסד הספיציפי.

בנוסף  דואגים לניקיון השטחים הציבוריים, החצרות הפנימית והחיצונית, מגרש החנייה, הגינה, הלובי, חדרי ההמתנה, חדרי המדרגות והמעליות במבנה.

להשאיר את העבודה למומחים

ישנם חומרים רבים, לרבות תכשירי ניקיון מיוחדים, שבשימוש לא נכון עלולים להסב נזק לציוד ואף לסכן את הבריאות של השוהים במוסדות. אי לכך, עבודות של ניקיון מוסדות מצריכות ידע מקצועי. בנוסף לכך, בעיקר כשמדובר על מוסדות שממוקמים בבניינים גבוהים, לעתים ישנו צורך לעשות שימוש בציוד מקצועי כגון, ציוד לשטיפת חלונות או קירות מסך בקיטור או בלחץ מים. בנוסף לכך, לעתים קרובות, הנהלת המוסד מעוניינת שאת עבודות הניקיון, יבצעו מחוץ לשעות הפעילות שלו ולכן על החברות העוסקות בתחום לספק אפשרות של ביצוע העבודות במהלך הערב או אפילו הלילה בהתאם לדרישות הלקוח.

לסיכום, מדובר על תחום מקצועי שיש להפקיד אותו רק בידי חברות מתמחות ולא להתפשר על ניקיון המוסד או על בריאות העובדים, החוסים או התלמידים הנמצאים בו מדי יום.

ניקיון משרדים שוטף

חשיבותו הניקיון במשרד היא עצומה – הן מבחינה אסתטית, מבחינה בריאותית, ומבחינת ההרגשה הטובה של העובדים וההנהלה. אנו מספקים שירותי ניקיון על בסיס יומיומי, ולעתים אף מספר פעמים ביום, בשעות הנוחות לכם,  אשר אינה מפריעה לקיום יום העבודה הסדיר ומבוצעת באמצעות התכשירים והמכשירים הטובים והאמינים ביותר.

כל עבודת ניקיון, גם אם היא על בסיס קבוע או שירות ניקיון חד פעמי מבוצע בידי אנשי מקצוע, היודעים לנקות היטב חללים מורכבים כמו משרדים (הרבה יותר מסובך מניקיון דירות למשל), להתאים את תכשירי הניקיון הנכונים למשטחים ולרהיטים, ולתת דגשים נוספים אחרים וספציפיים עבור כל משרד ומשרד.

זכרו כי מעבר לתחושת הרעננות והסדר, סביבת עבודה נקייה וסטרילית שומרת על בריאות העובדים והלקוחות.

מה כוללת אחזקה שוטפת של ניקיון משרדים? אנו בקבוצת לפיד, שמים דגש על מקצועיות, רצינות ושביעות רצונו של כל לקוח. צוות עובדי ניקיון המשרדים שלנו ידאג לא רק לניקיון עצמו, אלא גם לכל מה שמסביב: אנו נדאג להביא לכם את הציוד הדרוש והאיכותי ביותר: • שואבי אבק – לניקוי יבש של שטיחים, מערכות ישיבה וכסאות. • מכונות שטיפת רצפות וחניונים. • מכונות פוליש – לביצוע ליטוש לכל סוגי הרצפות: שיש, קרמיקה או אבן טבעית. • מכשיר מיוחד לניקוי באמצעות קיטור ולחץ מים – לביצוע ניקיון יסודי של מטבחים וחדרי שירותים. • תכשירי ניקיון מסוגים שונים עבור משטחים שונים, וכמובן כל סוגי הספוגים, המברשות והמטליות.

אספקת חומרי הניקיון בעלי תו תקן וסטנדרטים גבוהים לביצוע ניקיון יסודי:

• מסירי שומנים • אקונומיקה וסבונים לרצפה • תכשירים להסרת חלודה ולפתיחת סתימות בשירותים. • חומרים לניקוי חלונות ותריסים • חומרים לניקוי מערכות ישיבה וכסאות • חומרי הגיינה למטבח וחדרי שירותים – סבון לידיים, מגבות נייר לניגוב ידיים, נייר טואלט החל ברצפות ובשטיחים, במטבח ובשירותים, בחלונות ובתריסים.

שירותים נלווים והזמנות מיוחדות

• נקוי יסודי של תריסים וחלונות • ניקוי מתקני תאורה ומנורות • ניקיון משרדים בערב עם מפתח • ניקיון משרדים לאחר שיפוצים

דגשים בבחירת חברת ניקיון משרדים והיתרונות שלנו: אנו פועלים בתחום הניקיון החל משנת 1994, שנים בהם צברנו ניסיון, אמינות ומוניטין רב. העובדים שלנו בעלי ותק רב בתחום עם אמינות ואחריות אישית. המנהלים וראשי הפרוייקטים שלנו מספקים פיקוח וניהול עובדים מקצועי ודואגים לאספקת השירות האישי הטוב ביותר.

יעילות ועבודה מסודרת הם אלו המאפשרים לנו להעניק לכם המחירים האטרקטיביים והטובים ביותר בשוק. אל תחכו, תרימו טלפון או צרו קשר לקבלת שירות והצעת מחיר שלא תוכלו לסרב!

נכון להיום יש לנו מאות לקוחות קבועים ומאות עובדים מקצועיים ומיומנים עם ניסיון רב שנים בתחום הניקיון – מכל הסוגים. עליכם לזכור כי במשרד שלכם מסתובבת ניירת רבה, חשובה וחלקה אף סודית, כמו כן ישנו ציוד יקר, פריטים בעלי ערך, ועוד. קבוצת לפיד תדאג לשלוח אליכם את העובדים הטובים, האמינים והמקצועיים ביותר, כך שתוכלו ללכת לישון בשקט ולחזור בבוקר למשרד נקי, רענן, מסודר ומאורגן.

לחצו כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי !

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר