נקיון מפעלים ומרכזיים מסחריים

תחום ניקיון מבנים המסחריים והמשרדים בניגוד למה שרבים חושבים הוא תחום מורכב ביותר ומן הסתם דורש ידע מקצועי נרחב יותר מזה הדרוש לצורך ניקיון דירות למשל.

ידע וניסיון שלנו

הוא דורש ידע בנוגע לתכשירי הניקיון השונים, לדרך ההתנהלות עם חומרים רבים כגון שטיחים מקיר לקיר, עם ריהוט משרדי וכמובן שגם ידע שקשור בתפעול של כלי העבודה והציוד החשמלי. בין היתר מדובר על תפעול של מכונות שטיפת רצפה תעשייתיות, מכונות פוליש מתקדמות, מכשירים שונים לניקוי חלונות בלחץ מים או קיטור ועוד. בנוסף לכך, החברה מספקת שירותים של אחזקת מבנים לרבות שירותי אחזקת גינות, ושירותי תיקונים שונים.

עבור מי מיועד השירות?


השירות של חברת לפיד ניקיון ואחזקה מיועד עבור מנהלי ובעלי משרדים שמעוניינים להעביר את תחום הניקיון והאחזקה תהליך של מיקור חוץ ולהפקיד אותו בידיהם של מומחים לדבר בלבד. חשוב להבין כי ניקיון לא מוצלח או לא מקצועי עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים לציוד המשרדי. די בשימוש באקונומיקה כדי להביא להרס מוחלט של מסכי המחשב במשרד ודי בשימוש בחומר לא מתאים כדי להכתים את הכיסאות המשרדיים לצמיתות. כמו כן פתרון תקלות שקשורות לאחזקת המבנה בזמן אמת יכול לחסוך זמן רב ולא מעט כסף כיוון שדי בתקלה ברשת החשמל במבנה על מנת להשבית את כוח האדם למשך זמן רב ובעקבות כך לגרום להפסדים כבדים. על לקוחות החברה המרוצים ניתן למנות את ח.ר. גבעון, נגב קרמיקה, סופר קרמיקה, ויה ארקדיה,
אופל, שלמה סיקס, אושר עד, טלאול ועוד. 


"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד .
ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"


אנו מתחייבים לאיכות השירות, צוות מקצועי ועמידה ביעדים?

• כל עובד עובר תהליך הכשרה יסודי לפני שהוא מתחיל לעבוד בחברה
• העובדים שמועסקים בחברה נמצאים תחת פיקוח מתמיד ותחת עינם הבוחנת של אנשי המקצוע האחראיים מטעם החברה
• את השירות של חברת לפיד ניקיון ואחזקה ניתן להזמין בכל שעות היממה לרבות שעות הלילה על מנת שלא לפגוע בפעילות השוטפת
• קבוצת לפיד מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הדרושים על מנת לפעול כחברת כוח אדם מטעם משרד העבודה והרווחה ובהיתר מיוחד לצורך ניהול ואחזקת מבנים
• החברה מעניקה לכלל עובדיה את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם ומתגמלת אותם כראוי על פי החוק
• עובדי החברה מחויבים לחתום על הסכם לשמירת סודיות ורכוש
• העובדים של החברה מגיעים לעבודה תמיד בזמן בלבוש ובהופעה ייצוגיים
• החברה דוגלת בשמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ומהווה את חוד החנית שלו.
• החברה מתחייבת בפני הלקוחות שלה לדאוג מבעוד מועד לעובדים חלופיים במקרה הצורך על מנת שהעבודה השוטפת לא תפגע ועל מנת שהמבנה ימשיך להיות מטופח, נקי ותפעולי בכל רגע נתון.

לקוחות ממליצים?


"שלום רב
חברת לפיד נותנת שירותי נקיון לחברת "נגב קרמיקה"
במרכז הלוגיסטי וכן בחנויות השת לשביעות רצוננו מזה כשלוש שנים"

האם אתם יכולים לנחש מה המשותף בין פז שמנים וכימיקלים, סופר פארם, קבוצת קידום והתאחדות האיכרים? ובכן, מעבר לעובדה שכולן חברות מוכרות ומצליחות, כולן גם עשו את הבחירה הנכונה והפקידו את כל תחום ניקיון ואחזקת המבנים שבבעלותן בידיים המקצועיות של חברת לפיד. החברה הוקמה בשנת 1993 ומאז מעניקה ללקוחותיה הרבים והמרוצים מגוון רחב של שירותים שכוללים שירותים של ניהול ואחזקה שוטפים עבור אתרים מסחריים ומבני משרדים.
תחומי הפעילות של החברה בשדה הניקיון ואחזקת מבנים

ניקיון משרדים בכל שעות היממה !

לפיד ניקיון ואחזקה מספקת שירותים מקצועיים של ניקיון משרדים בהתאם לדרישות הלקוח 24 שעות ביממה. באופן כזה ניתן ליהנות ממשרדים נקיים ומצוחצחים מבלי לראות בפועל את אנשי הניקיון כלל.
מעבר לכך מספקת החברה שירותי ניקיון מבנים לרבות מבנים מסחריים ומבני משרדים ובמסגרת השירות הזה נכללים גם חדרי המדרגות, החללים הציבוריים ואפילו הגינות.
למה כדאי לבחור דווקא בקבוצת לפיד?
לקוחות מרוצים

למרות שישנן חברות רבות שפועלות בתחום הניקיון והאחזקה, כיום יודעים הלקוחות המרוצים של חברת לפיד שיש רק חברה אחת שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות.

רשיונות והיתרים

בנוסף לכך בניגוד ללא מעט גופים אחרים שפועלים בשוק חברת לפיד מחזיקה בכל ההיתרים הדרושים ובכל הרישיונות הנדרשים ואף חתומה על הסכם עבודה קיבוצי מול הסתדרות העובדים. לפיכך כל עובדי החברה מתוגמלים כראוי ומקבלים את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם על פי החוק במדינת ישראל.

ציוד ניקיון ותחזוקה לכל מטרה ומשימה

החברה מחזיקה במלאי עצום ומגוון של פריטי ציוד ומכשור לרבות מכונות פוליש תעשייתיות וציוד לניקיון חלונות בגובה רב. העובדים של חברת לפיד ניקיון ואחזקה מיומנים בתפעול הציוד לסוגיו השונים ובנוסף לכך מתמחים בשימוש בחומרי הניקיון השונים. כמו כן החברה מספקת שירותים של אחזקת מבנים שכוללים שירות תיקונים כולל ושירות של אחזקה כללית.
פריסה כלל ארצית

כמו כן חשוב מאוד לציין כי מאחר וקבוצת לפיד פועלת בפריסה ארצית ומאחר והיא מעסיקה למעלה מאלפיים עובדים, אין שום אפשרות שעובדי הניקיון והאחזקה שהוקצו לעבודה במבנה שלכם לא יגיעו לעבודה.
בניית תוכנית עבודה יעילה, מסודרת וחסכונית
צוות מנהלי פרוייקטים שלנו הם אנשים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום ניהול מבנים ונכסים, אשר ידע לזהות את צרכי הלקוח ולבנות תוכנית מסודרת ויעילה הכוללת מספר עובדים דרושים, מספר שעות עבודה הדרושים, קביעת שעות עבודה הנוחות ללקוח.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+