נקיון משרדים ומוסדות

למרות שחברות רבות בתחום שירותי הניקיון מצהירות על עצמן כי הן מספקות שירותי ניקיון מוסדות, חשוב מאוד לציין כי מדובר על תחום מומחיות ספציפי ולא תמיד העוסקים במלאכה אכן מוכשרים לבצע אותו על הצד הטוב ביותר.
חוסר הקפדה על תקני הבטיחות המקצועיים המחמירים בתחום ניקיון המוסדות ועבודה לא אחראית או לא מקצועית עלולים להסתיים לא רק במוסד מלוכלך ולא מטופח אלא גם בנזק לדיירי המוסד או לתלמידים הלומדים בו, קחו זאת לתשומת לבכם. שירותי ניקיון שלנו מתאימים למגוון רחב של מוסדות כגון:

  • אולמות תצוגה ומכירה.( לדוגמא אולמות תצוגה שלמה סיקס ונגב קרמיקה.)

 • מוסדות חינוך: בתי ספר, אוניברסיטאות, אקדמיות, מכללות...

 • מוסדות רפואים: מוסדות לפגועי נפש, מוסדות לבעלי מוגבלויות שונות, מרכזי שיקום, בתי חולים...

 • מוסדות ממשלתיים: המוסד לביטוח לאומי, רשות השידור, מוסדות של מנהל מקרקעי ישראל, הרבנות הראשית לישראל ועוד.                             

"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו 
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד .
ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"


מהרשימה הזו ניתן להבין שמדובר בגופים רציניים וגדולים אשר מעניקים שירותים לכלל אזרחי ישראל ולכן דורשות תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, עמידה בדרישות הסודיות וצוות עובדים אמין ואחראי.


אנו ב"קבוצת לפיד" עוסקים מזה 21 שנה במתן שירותי ניקיון למוסדות מכל הסוגים, במהלך השנים צברנו את ניסיון וידע הנדרש והכשרנו צוותים ואנשי מקצוע לטיפול בכל סוגי המשימות והמטלות של ארגונים גדולים וממשלתיים. מנהלי אזורים שלנו הם אנשים מוכשרים בעלי הסמכות הדרושות כדי לתת לכל לקוח את יחס אישי וליווי פרוייקטים בצורה מסודרת ואיכותית תוך כדיעמידה בלוחות זמנים ויעדים.

אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם ולהכין עבורכם את ההצעה האופטימלית ואטרקיבית מותאמת אישית לצרכים שלכם. ליצירת קשר בטלפון או במייל עם הסניף הקרוב אליכם כנסו לעמודסניפים.

חשוב לדעת!

הניקיון חשוב מאוד לשיפור התדמית של המוסד בעיני המבקרים, התלמידים ואפילו העובדים בו. מוסד לא נקי יכול למשל לגרום ללקוחות הפוטנציאליים להדיר ממנו את רגליהם בעוד שמוסד נקי ומצוחצח משדר ארשת של רצינות ומקצועיות ונחשב לנחשק יותר.


"שלום רב
חברת לפיד נותנת שירותי נקיון לחברת "נגב קרמיקה"
במרכז הלוגיסטי וכן בחנויות השת לשביעות רצוננו מזה כשלוש שנים"


אנו שמים דגש על ההופעה של עובדי הניקיון עצמם שצריכה להיות ייצוגית בכל עת כיוון שהינה בעלת השפעה על התדמית של המוסד, למרות שלא מהווים חלק מכוח האדם שלו בפועל. לניקיון יש גם השפעה מכרעת על התחושה הנעימה של השוהים בו וכמובן שגם על רמת ההיגיינה.

רשימת עבודות הכלולה בשירותי ניקיון מוסדות
אנו לוקחים על עצמנו את הדאגה מתמדת לניקיון חדרי השירותים והרחצה, ריקון הפחים, שטיפת הרצפות והנושא הלוגיסטיקה של אספקת מלאי מספק של גלילי נייר טואלט, אסלניות, סבון לשטיפת ידיים, נוזל לחיטוי ידיים וכל הדרישות הנוספות של המוסד הספיציפי.

מעבר לכך מדובר על ניקיון של השטחים הציבוריים, של החצר הפנימית והחיצונית, של מגרש החנייה, הגינה, הלובי, חדרי ההמתנה, חדרי המדרגות והמעליות במבנה.

להשאיר את העבודה למומחים

ישנם חומרים רבים לרבות תכשירי ניקיון מיוחדים שבשימוש לא נכון עלולים להסב נזק לציוד ואף לסכן את הבריאות של השוהים במוסדות. אי לכך עבודות של ניקיון מוסדות מצריכות ידע מקצועי. בנוסף לכך בעיקר כשמדובר על מוסדות שממוקמים בבניינים גבוהים, לעתים ישנו צורך לעשות שימוש בציוד מקצועי כגון ציוד לשטיפת חלונות או קירות מסך בקיטור או בלחץ מים. מעבר לכל זה לעתים קרובות הנהלת המוסד מעוניינת שאת עבודות הניקיון יבצעו מחוץ לשעות הפעילות שלו ולכן על החברות העוסקות בתחום לספק אפשרות של ביצוע העבודות במהלך הערב או אפילו הלילה בהתאם לדרישות הלקוח.

לסיכום מדובר על תחום מקצועי שיש להפקיד אותו רק בידי חברות מתמחות ולא להתפשר על ניקיון המוסד או על בריאות העובדים, החוסים או התלמידים הנמצאים בו מדי יום.

ניקיון משרדים - אחזקה שוטפת

חשיבותו של הניקיון במשרד היא עצומה - הן מבחינה אסתטית, הן מבחינה בריאותית, והן מבחינת ההרגשה הטובה של העובדים ושל ההנהלה. אנו מספקים שירותי ניקיון על בסיס יומיומי, לעתים אף כמה פעמים ביום בשעות הנוחות לכם אשר לא מפריעות לקיום יום עבודה סדיר, ומבוצע באמצעות התכשירים והמכשירים הטובים והאמינים ביותר.

כל עבודת ניקיון גם אם היא על בסיס קבוע או שירות ניקיון חד פעמי מבוצע בידי אנשי מקצוע, היודעים לנקות היטב חללים מורכבים כמו משרדים (הרבה יותר מסובך מניקיון דירות למשל), להתאים תכשירי ניקיון למשטחים ולרהיטים הנכונים, ולתת דגשים נוספים אחרים וספציפיים עבור כל משרד ומשרד.

זכרו כי מעבר לתחושת הרעננות והסדר, סביבת עבודה נקייה וסטרילית שומרת על בריאות העובדים והלקוחות.
מה כוללת אחזקה שוטפת של ניקיון משרדים
אנו בקבוצת לפיד שמים דגש על מקצועיות רצינות ושביעות רצון של כל לקוח, צוות עובדי ניקיון משרדים שלנו ידאג לא רק לניקיון עצמו אלא גם לכל מה שמסביב:

אנו נדאג להביא לכם את הציוד הדרוש והאיכותי ביותר:

• שואבי אבק – לניקוי יבש של שטיחים, מערכות ישיבה וכסאות.
• מכונות שטיפת רצפות וחניונים.
• מכונות פוליש – לביצוע ליטוש לכל סוגי הרצפות: שיש, קרמיקה או אבן טבעית.
• מכשיר מיוחד לניקוי באמצעות קיטור ולחץ מים – לביצוע ניקיון יסודי של מטבחים וחדרי שירותים.
• תכשירי ניקיון מסוגים שונים עבור משטחים שונים, וכמובן כל סוגי הספוגים, המברשות והמטליות.
אספקת חומרי הניקיון בעלי תו תקן וסטנדרטים הגבוהים לביצוע ניקיון יסודי:
• מסירי שומנים
• אקונומיקה וסבונים לרצפה
• תכשירים להסרת חלודה ולפתיחת סתימות בשירותים.
• חומרים לניקוי חלונות ותריסים
• חומרים לניקוי מערכות ישיבה וכסאות
• חומרי הגיינה למטבח וחדרי שירותים – סבון לידיים, מגבות נייר לניגוב ידיים, נייר טואלט
החל ברצפות ובשטיחים, במטבח ובשירותים, בחלונות ובתריסים, וכלה במחשבים ובציוד האלקטרוני היקר.
שירותים נלווים והזמנות מיוחדות

• ניקוי יסודי של תריסים וחלונות
• ניקוי מתקני תאורה ומנורות
• ניקוי ציוד אלקטרוני
• ניקיון משרדים בערב עם מפתח
• ניקיון משרדים לאחר שיפוצים
• ניקיון משרדים בחגים

דגשים בבחירת חברת ניקיון משרדים והיתרונות שלנו
אנו פועלים בתחום הניקיון החל משנת 1994 בהם צברנו ניסיון, אמינות ומוניטין רב, העובדים שלנו בעלי ותק רב בתחום עם אמינות ואחריות אישית, המנהלים וראשי פרוייקטים שלנו מספקים פיקוח וניהול על העובדים ודואגים לאספקת שירות האישי והטוב ביותר.

יעילות ועבודה מסודרת הם אלו המאפשרים לנו להעניק לכם מחירים האטרקטיביים והטובים ביותר בשוק, אל תחכו תרימו טלפון או צרו קשר לקבלת שירות והצעת מחיר שלא תוכלו לסרב!

נכון להיום יש לנו מאות לקוחות קבועים וקרוב ל 2000 עובדים מקצועיים ומיומנים עם ניסיון רב שנים בתחום הניקיון מכל הסוגים.
עליכם לזכור כי במשרד שלכם מסתובבת ניירת רבה, חשובה וחלקה אף סודית, כמו כן ישנו ציוד יקר, פריטים בעלי ערך, ועוד. קבוצת לפיד תדאג לשלוח אליכם את העובדים הטובים, האמינים והמקצועיים ביותר, כך שתוכלו ללכת לישון בשקט ולחזור בבוקר למשרד נקי, רענן, מסודר ומאורגן.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+