קבוצת לפיד

למה כדאי לבחור דווקא בקבוצת לפיד?

למרות שישנן חברות רבות שפועלות בתחום הניקיון והאחזקה, כיום יודעים הלקוחות המרוצים של חברת לפיד שיש רק חברה אחת שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות.

ציוד ניקיון ותחזוקה לכל מטרה ומשימה

החברה מחזיקה במלאי עצום ומגוון של פריטי ציוד ומכשור לרבות מכונות פוליש תעשייתיות וציוד לניקיון חלונות בגובה רב. העובדים של חברת לפיד ניקיון ואחזקה מיומנים בתפעול הציוד לסוגיו השונים ובנוסף לכך מתמחים בשימוש בחומרי הניקיון השונים. כמו כן החברה מספקת שירותים של אחזקת מבנים שכוללים שירות תיקונים כולל ושירות של אחזקה כללית.

פריסה כלל ארצית

כמו כן חשוב מאוד לציין כי מאחר וקבוצת לפיד פועלת בפריסה ארצית ומאחר והיא מעסיקה למעלה מאלפיים עובדים, אין שום אפשרות שעובדי הניקיון והאחזקה שהוקצו לעבודה במבנה שלכם לא יגיעו לעבודה.
בניית תוכנית עבודה יעילה, מסודרת וחסכונית
צוות מנהלי פרוייקטים שלנו הם אנשים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום ניהול מבנים ונכסים, אשר ידע לזהות את צרכי הלקוח ולבנות תוכנית מסודרת ויעילה הכוללת מספר עובדים דרושים, מספר שעות עבודה הדרושים, קביעת שעות עבודה הנוחות ללקוח


לפיד, כחלק מהקבוצה מספקת שירותי ניקיון, ניהול והפעלת מערכי תחזוקה, שירותי ניטור תקלות וכשלים בפריסה ארצית. לחברה ניסיון רב שנים באחזקת מבנים ציבוריים/פרטיים גדולים וקטנים בפן הניקיון.

השירות ניתן לחברות, מפעלים, ארגונים מובילים בתחומי התעשייה והמסחר ובסקטור הציבורי.
ברשותנו מגוון ציוד ומיכון מתקדמים לביצוע יעיל של כל משימה. אנו מספקים חומרי ניקיון מגוונים, העומדים בדרישות ובתקנים מחמירים ומבטיחים ייעול תהליכים ושיפור איכות הביצוע. 
סטנדרטים גבוהים של פיקוח ובקרה.

• ניקיון אתרים בכל שעות היממה – בהתאם לצרכי הלקוח
• ניקיון מבנים
• הקמה ניהול ותפעול מערכות אחזקה וניקיון בכל היקף 
• אספקת חומרים ואמצעי ניקיון
• אספקת מיכון ואחזקתו
• ניקיון מיוחד בקיטור ולחץ מים 


כוח אדם

כל העובדים שמספקת לפיד ניקיון ואחזקה עוברים הכשרה מלאה, הפיקוח נעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן הבוחן את טיב השירות בכל שעות הפעילות ועומד לשירותכם בכל עת.
העובדים נדרשים להופיע בלבוש ייצוגי ומזוהה ומחויבים בחתימה על הסכם לשמירת רכוש וסודיות.

בין לקוחותינו המרוצים: 

ויה ארקדיה, קמחי תאורה, מרפאות ביקורופא (בפריסה ארצית), הנקל סוד בע"מ, נגב קרמיקה , טלאול קונטקט סנטר , מרב מזון כל בע"מ , ליסקאר, קבוצת שלמה סיקס , פז – גז ועוד.

היתרים

קבוצת לפיד מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים לקיום החברה, בידיה של החברה רישיון קבלן שירות תקף, מטעם משרד העבודה. 
"לפיד אבטחה ושירותים בע"מ" כחלק מהקבוצה חתומה על הסכם עבודה קיבוצי עם הסתדרות העובדים הלאומית, מתגמלת את עובדיה השכירים כמתחייב על פי חוק ומקפידה להעניק להם את מלוא הזכויות הסוציאליות המגיעות להם. הפעילות מכוסה על-ידי מלוא הביטוחים הנדרשים.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+