שירותי ניקיון

מה בין עובד ניקיון זמני לחברה המספקת שירותי ניקיון?

יותר ויותר בעלי חברות ומשרדים מעדיפים להטיל את משימות הניהול  והנקיון של משרדיהם על חברות נקיון , שמעסיקות מנהלי עבודה ועובדים מקצועיים, ולא לדאוג בכוחות עצמם לנקיון השוטף של משרדיהם ובניין המשרדים כולו.
היתרון שבחברת כוח אדם מקצועית על פני עובדים זמניים, גם אם הוא טובים ומסורים, אינו יכול להבטיח את רמת הניקיון שמספקים עובדי החברה לשירותי הנקיון , שלרשותם עומדים מכונות משוכללות (כגון שואב אבק חזק ומכונות לניקוי בקיטור ובלחץ מים) וחומרי ניקוי מהטובים ביותר. עובדים זמניים גם אינם מספקים בדרך כלל שירותי נקיון . רק כוח אדם מיומן שידאג לניקיון של המשרדים. יוכל להגיע לרמת ניקיון גבוהה, ויצליח לשמור על האלגנטיות והפאר של משרדי החברה. בנוסף, ישנה חשיבות למקצועיות, ידע וניסיון בניקיון חללים אשר אינם מוגדרים כחלל הנטו של המשרד, כמו חדרי המדרגות, המעליות, הלובי, החניון, הכניסה וכו'.

"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד .

ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"

מדוע ניקיון דורש מקצוענות?
לעובד ניקיון מקצועי נדרש ידע בטיבם ואיכותם של חומרי הניקוי, עליו להבחין בין חומרים כימיים שונים שמתאימים למשטחים אלה ולא לאחרים, ועליו להיות בעל ניסיון בהרחקת כתמים קשים.
המקצוענות מתבטאת אם כן לא רק באיכות ובטיב העבודה, אלא גם בהבטחה שחברת הניקיון תדאג לשלוח עובדים באופן קבוע, לשמור על המבנה לאורך זמן, ולהשגיח על נקיונו  באופן שוטף ורציף.

פוליש, הברקה וצחצוח
דרך נוספת להעניק למשרד מראה נקי ומבריק היא באמצעות הפוליש. הברקת רצפות על ידי טיפול פוליש תעניק למשרד מראה בוהק ומרשים, וגם תשמור על המרצפות לאורך ימים.

סוגי הפוליש העיקריים הם פוליש וקס, פוליש אקרילי, פוליש קרצוף ופוליש הברקה קריסטלית

♦ פוליש וקס נעשה על ידי מכונה שמורחת את החומר על המרצפות, ולאחר מכן מחליקה אותו בספוג מיוחד באופן אחיד. פוליש וקס מתאים במיוחד לאריחים גדולים ולמרצפות חוץ.
♦ פוליש קרצוף מיועד לקרצוף המרצפות וניקוין מלכלוך וכתמים שלא יורדים באופן אחר. פעולת הקרצוף מלבינה את הרצפה ומסירה כתמי חלודה, כתמי צבע ודבק.
♦ פוליש אקרילי מתאים במיוחד למשטחי פי וי סי במפעלים או במשרדים. פוליש אקרילי מונע הולכת חשמל ולכן מתאים במיוחד במקומות המייצרים רכיבים חשמליים. חומר זה טוב למריחה רק לאחר קרצוף וניקיון המשטחים על ידי מכונת פוליש רגילה. חשוב לציין שאסור לעשות פוליש אקרילי על רצפה מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן.
♦ פוליש הברקה קריסטלית הוא האיכותי ביותר מבין ארבעת סוגי הפוליש. הוא יעניק למרצפות החברה או המשרד מראה מבריק ומרשים. החומר עמיד בפני החלקה ומתאים במיוחד לאזורים בהם יש תנועה רבה של לקוחות. טיפול פוליש אקרילי אנטיסטאטי עמיד בפני אלכוהול וחומרי ניקוי וחיטוי, מונע החלקות ואינו מותיר סימני עקבות.

שירותי ניקיון נלווים

לחברות ניקיון ותחזוקה מקצועיות ישנם שירותים נוספים שעוזרים להתגבר על מטלות אשר לא ניתן לעשות ללא עזרה מקצועית. דבר זה נכון כאשר מדובר בעבודות ניקיון מורכבות במיוחד, כמו ניקוי שטיחים מקיר לקיר שמצריך מכשירים מיוחדים, ניקוי חלונות גבוהים שמצריך טיפוס על סולם, ובמיוחד כאשר יש צורך בניקוי החלונות מבחוץ. גם הזזת ארונות כבדים או טיפול בציוד עדין או יקר דורש טיפול מקצועי וניסיון רב.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר