חדרים נקיים

חברת לפיד מנוסה בפרויקטים עדינים מאוד של ניקיון חדרים נקיים. העבודה דורשת מיומנות ומקצועיות רבה היות ובחדרים אלו מצויים שרתי אחסון של החברות והארגונים המובילים והגדולים בארץ.

"חברת לפיד עובדת עם חברת MedOne מזה 14 שנים, נותנת שירות ניקיון בשני מתקני החברה. הפרויקטים הנ"ל הינם רחבי היקף. ואנו זוכים לשירות מקצועי, ומסור מאין כמותו. אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש

בכבוד רב,
טלי הררי מנהלת מחלקת פרויקטים MedOne
אריק הירש מנהל תפעול מתקני MedOne

חדרים נקיים מהם?

חדרים נקיים משמשים כמעט בכל ענף שבו ישנם חלקיקים קטנים היכולים להשפיע לרעה על תהליכי הייצור. הם משתנים בגודלם ובמורכבותם ונמצאים בשימוש נרחב בתעשיות כגון: ייצור מוליכים למחצה, פרמצבטיקה, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי ומדעי חיים, כמו גם תהליך קריטי בייצור נפוץ וחלל, אופטיקה, צבאי ומשרד האנרגיה.

אדם הנבחר לעבוד בתוך החדרים הנקיים חייב לעבור הכשרה מקיפה בתיאוריה למניעת זיהומיםעבודתו מתאפשרת רק ע"י כניסה ויציאה  דרך מנעל האוויר, מקלחות אוויר תוך הקפדה על ליבשת  בגדים מיוחדים הנועדו למנוע ממזהמים המופקים באופן טבעי על ידי העור והגוף – לחדור פנימה.

במסגרת ניקיון החדרים, אנו מנקים כל דבר בחדר, על מנת שלא יהיה חלקיקי אבק על: תקרה, מנורות, ידיות, דלתות, רצפה, פנלים, שקעים, תעלות מיזוג וכו'.

לחצו כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי 

חלל במפעל או במעבדה שבו נשמרת רמת ניקיון גבוהה ביותר (לפעמים יותר גבוהה מזו שבחדר ניתוח). רמת הניקיון נמדדת ביחידות של מספר חלקיקים למטר מעוקב.

בתעשיות שונות קיימים חדרים נקיים: מיקרו-אלקטרוניקה למניעת היווצרות חשמל סטטי שיכול להרוס את המכשירים והרכיבים המיוצרים. בתעשיית התרופות ובפיתוח תרופות עובדים באופן קבוע בחדרים נקיים. בנוסף, גם בתעשיית הזכוכית משתמשים בחדרים נקיים על מנת לשמור על תהליך ההדבקות של זכוכית השכבות.

ישנם תקנים ישראלים (ISO 14644-1) תקן אמריקני פדרלי (209E). התקנים מתייחסים למספר חלקיקי האבק במטר מרובע.

צוות הניקיון של החדרים הנקיים עובר הכשרה מקיפה בתיאוריה למניעת זיהומים. העבודה סטרילית ועוברת  דרך מנעל האוויר, תוך לבישת  בגדים מיוחדים הנועדו למנוע ממזהמים המופקים באופן טבעי על ידי העור והגוף – לחדור לחלל הסטרילי.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר