שירותי החברה

שירותי הניקיון של חברת לפיד כוללים לפני הכול זמינות מלאה 24 שעות ביממה עבור כל לקוח ולקוח.
אי לכך, במידה ואתם מעוניינים שאת מלאכת ניקיון המשרדים שלכם יבצעו בשעות הלילה בלבד, על מנת שלא להפריע לפעילות המשרדית השוטפת בשעות היום, אתם בהחלט מוזמנים להפנות את הדרישות שלכם לראשי הצוותים של החברה והם ידאגו לתאם מולכם את שעות העבודה המתאימות ביותר.

במסגרת שירותי הניקיון, חברתנו מתחייבת להשתמש בכל סוגי הציוד והתכשירים המתאימים ביותר בהתאם לצורך, כמו למשל מכונות תעשייתיות לניקיון ולהברקת רצפות, מכונות לניקיון חלונות בקיטור ומגוון של חומרי ניקיון חדישים המתאימים לניקיון של משרדים.

אצלינו שירותים נלווים הם חלק מהשירות.
מלבד חללי המשרדים עצמם, חברת לפיד ניקיון ושירותים דואגת גם לניקיון השטחים הציבוריים במבנים, לרבות חדרי הלובי וחדרי המדרגות, המעלית, רחבת הכניסה לבניין ועוד.

פעילות בכל רחבי הארץ

בכל רחבי צפון הארץ ישנם מבנים מסחריים רבים שנמצאים תחת אחריותה של החברה, החל ממבנים שממוקמים באזור התעשייה מת"מ וכלה במבנים הממוקמים בחיפה, נשר, קריות, נהריה, חדרה, טירת הכרמל, עפולה, מגדל העמק, עכו, חדרה וכו'.
בנוסף עובדי החברה מגיעים לאיזור המרכז ובאר שבע.

אנו מעניקים שירותי ניקיון משרדים בכל ערי הצפון והסביבה ומעסיקים ומפעילים צוות מקצועי גדול המתמחה במגוון מקצועות הדרושים לניקיון של משרדים ומבנים, ביניהם:  צוות גדול ומקצועי לניקיון שטחים ציבוריים, צוות לניקיון משרדים, צוות אנשי מקצוע בתחום הברקת רצפות ופוליש ועוד המון אנשי מקצוע מוכשרים ומוסמכים.

מאחר ובתחום ניקיון המשרדים פועלות כיום מספר חברות, חשוב להתעכב על היתרונות הברורים של חברת לפיד ניקיון ושירותים:

1. כל אנשי המקצוע שפועלים במסגרת החברה עוברים הכשרה מקיפה לפני שהם מוקצים למשימות השונות ובנוסף לכך נמצאים בזמן העבודה תחת פיקוח מתמיד ובקרת איכות שוטפת.
2. העובדים של חברת לפיד מתאפיינים בהופעה ייצוגית, בעמידה בזמנים וביכולת להתאים את חומרי הניקוי השונים לתנאים בשטח.
3. כמו כן, בניגוד ללא מעט חברות אחרות, חברת לפיד ניקיון ושירותים מחזיקה בכל הרישיונות וההיתרים הדרושים בתחום ואף חתומה על הסכם עבודה קיבוצי מול הסתדרות העובדים הלאומית , כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים המועסקים בה מקבלים את כל הזכויות הסוציאליות ומתוגמלים כראוי על פי חוק.
4. יש לציין גם כי החברה דואגת לעבוד תוך עמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר שישנם.
5. בנוסף לכל האמור לעיל כל הפעילויות שלה מכוסות מבחינת ביטוח כנדרש

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר