ניקיון משרדים

המדריך למציאת ניקיון משרדים


תפקידה של חברת נקיון משרדים

חברת ניקיון משרדים היא חברה, אשר תשלח עובדי נקיון אל המשרדים שלכם על מנת שיוכלו לנקות אותם כראוי. בשונה מנקיון של בית, נקיון של משרד נחוץ בתדירות גבוהה יותר בעיקר משום שהמשרד זקוק לתחזוקה שוטפת החל מהפרטים הקטנים ועד לפרטים הגדולים, עליהם נרחיב מיד.

                            

"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו 
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד .
ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"


ההבדל בין בית למשרד

כאמור, נקיון משרדים בחיפה איננו זהה לנקיון בתים בחיפה, או בכל מקום אחר בארץ ובעולם. ניקיון של בתים נעשה באופן שוטף על ידי דיירי הבית ולעומת זאת, העובדים במשרד לא נוהגים לנקות אחריהם ובדרך כלל, במשך היום מצטברת אשפה בפחים, אותם יש לרוקן.

הבדל נוסף הוא במבנה שצריך לנקות. במרבית המקרים, נקיון של בית כולל נקיון של חלל גדול, המחולק לחלקים קטנים – החדרים. בכל חלל יש חפצים שונים, בהם גם צריך לטפל כדי להגיע לתוצאות נקיון טובות. לעומת זאת, נקיון משרדים הוא נקיון של חללים ריקים יותר אך כאלו, שבסופו של דבר משתרעים על פני שטח גדול יותר.


"שלום רב
חברת לפיד נותנת שירותי נקיון לחברת "נגב קרמיקה"
במרכז הלוגיסטי וכן בחנויות השת לשביעות רצוננו מזה כשלוש שנים"


 

חשיבות ההמלצה

למציאת חברת נקיון מומלצת ישנה חשיבות גדולה מאוד בעיקר כאשר מדובר על חברת נקיון משרדים. הסיבה לכך היא, שמשרדים מכילים בדרך כלל ציוד יקר כדוגמת מחשבים, מסכים, לעתים גם טאבלטים ואף מסמכים רגישים. לכן, כאשר מפקידים את עבודת הנקיון על חברת נקיון משרדים, חשוב שתהיה חברה אמינה ושמקבלי השירות יוכלו לסמוך על עובדי הנקיון מטעם החברה.

ומן הצד השני

למרות החשיבות של העסקת חברת נקיון מומלצת לשם נקיון משרדים בחיפה כפי שמצוין לעיל, חשוב לא להסתמך על המלצות בלבד. כלומר, ההמלצות יכולות להיות כנות וטובות, אך לא בהכרח מתאימות לכם. לדוגמה, נקיון של משרד קטן איננו דומה לנקיון של משרד גדול.

תדירות הנקיון

התדירות של נקיון משרדים בחיפה איננה זהה בין משרד אחד לאחר. יש משרדים, שזקוקים לנקיון באופן יום יומי ויש כאלו, שיספיק להם פעם או פעמיים בשבוע. לכן, מומלץ לא לקבל החלטה מראש, אלא לעשות ניסיון ולבדוק האם התדירות מתאימה ובמידת הצורך, לעשות את השינויים הנדרשים.

חשוב לדעת!

לא כל חברת נקיון מומלצת היא חברת נקיון משרדים! כלומר, חברות נקיון רבות יכולות להיות ממש טובות בתחום של נקיון בתים בחיפה, אבל לא להתאים למשימת נקיון משרדים בחיפה. פעמים רבות, חברות הנקיון מעסיקות עובדים, שמצטיינים בנקיון בתים, אבל בתחום של נקיון משרדים, זה פשוט לא זה...

מציאת חברת נקיון מתאימה

כאמור, כדאי לחפש חברת נקיון מומלצת, אבל השאלה היא, איפה בכלל מתחילים לחפש? ובכן, הדרך הטובה ביותר לקבל המלצות היא ממקור ראשון. כלומר, אם המשרדים שלכם נמצאים בבניין משרדים ובאפשרותכם לבקש המלצות מהמשרדים הסמוכים, מצוין! אם לא, באפשרותכם גם לפנות לחברת נקיון רלוונטית ולבקש ממנה ממליצים, בדיוק כמו בתהליך העסקה של עובד חדש.

בחירה לפי מיקום

אם המשרדים שלכם נמצאים בחיפה והסביבה, רצוי למצוא חברת ניקיון משרדים בחיפה . כך תוכלו להיות בטוחים, שיש להם את האפשרות לדאוג לכך, שהעובדים שלהם יוכלו להגיע אליכם, פעמים רבות באמצעות הסעות מאורגנות אבל לא בהכרח, ובמידת הצורך, ניתן יהיה גם להחליף את העובד הקבוע, לדוגמה במקרה של מחלה וכדומה. למעשה, ככל שהבחירה שלכם תהיה מדויקת יותר, כך גם תוכלו לקבל מענה מדויק יותר לצרכים של המשרד שלכם.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+