שירותי ניקיון משרדים

תפקידה של חברת נקיון משרדים 

חברת ניקיון משרדים היא חברה, אשר תשלח עובדי נקיון אל המשרדים שלכם על מנת שיוכלו לנקות אותם כראוי. בשונה מנקיון של בית, נקיון של משרד נחוץ בתדירות גבוהה יותר בעיקר משום שהמשרד זקוק לתחזוקה שוטפת החל מהפרטים הקטנים ועד לפרטים הגדולים, עליהם נרחיב מיד.

"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד .

ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"

מהו ההבדל בין ניקיון בית לניקיון משרד?

כאמור, נקיון משרדים בחיפה איננו זהה לנקיון בתים בחיפה, או בכל מקום אחר בארץ ובעולם. ניקיון של בתים נעשה באופן שוטף על ידי דיירי הבית ולעומת זאת, העובדים במשרד לא נוהגים לנקות אחריהם ובדרך כלל, במשך היום מצטברת אשפה בפחים, אותם יש לרוקן.

הבדל נוסף הוא במבנה שצריך לנקות. במרבית המקרים, נקיון של בית כולל נקיון של חלל גדול, המחולק לחלקים קטנים – החדרים. בכל חלל יש חפצים שונים, בהם גם צריך לטפל כדי להגיע לתוצאות נקיון טובות. לעומת זאת, נקיון משרדים הוא נקיון של חללים ריקים יותר אך כאלו, שבסופו של דבר משתרעים על פני שטח גדול יותר.

במה להתחשב כשמחפשים חברת ניקיון למשרדים?

למציאת חברת נקיון מומלצת ישנה חשיבות גדולה מאוד בעיקר כאשר מדובר על חברת נקיון משרדים. הסיבה לכך היא, שמשרדים מכילים בדרך כלל ציוד יקר כדוגמת מחשבים, מסכים, לעתים גם טאבלטים ואף מסמכים רגישים. לכן, כאשר מפקידים את עבודת הנקיון על חברת נקיון משרדים, חשוב שתהיה חברה אמינה ושמקבלי השירות יוכלו לסמוך על עובדי הנקיון מטעם החברה.

למרות החשיבות של העסקת חברת נקיון מומלצת לשם נקיון משרדים בחיפה כפי שמצוין לעיל, חשוב לא להסתמך על המלצות בלבד. כלומר, ההמלצות יכולות להיות כנות וטובות, אך לא בהכרח מתאימות לכם. לדוגמה, נקיון של משרד קטן איננו דומה לנקיון של משרד גדול.

תדירות נקיון המשרד:

התדירות של נקיון משרדים בחיפה איננה זהה בין משרד אחד לאחר. יש משרדים, שזקוקים לנקיון באופן יום יומי ויש כאלו, שיספיק להם פעם או פעמיים בשבוע. לכן, מומלץ לא לקבל החלטה מראש, אלא לעשות ניסיון ולבדוק האם התדירות מתאימה ובמידת הצורך, לעשות את השינויים הנדרשים.

מה צריך לזכור לגבי ניקיון משרדים?

לא כל חברת נקיון מומלצת היא חברת נקיון משרדים! כלומר, חברות נקיון רבות יכולות להיות ממש טובות בתחום של נקיון בתים בחיפה, אבל לא להתאים למשימת נקיון משרדים בחיפה , נשר, קריות, נהריה, חדרה, טירת הכרמל, עפולה, מגדל העמק, עכו, חדרה וכו'.

פעמים רבות, חברות הנקיון מעסיקות עובדים, שמצטיינים בנקיון בתים, אבל בתחום של נקיון משרדים, זה פשוט לא זה…

ניקיון משרדים שוטף

חשיבותו הניקיון במשרד היא עצומה – הן מבחינה אסתטית, מבחינה בריאותית, ומבחינת ההרגשה הטובה של העובדים וההנהלה. אנו מספקים שירותי ניקיון על בסיס יומיומי, ולעתים אף מספר פעמים ביום, בשעות הנוחות לכם,  אשר אינה מפריעה לקיום יום העבודה הסדיר ומבוצעת באמצעות התכשירים והמכשירים הטובים והאמינים ביותר.

כל עבודת ניקיון, גם אם היא על בסיס קבוע או שירות ניקיון חד פעמי מבוצע בידי אנשי מקצוע, היודעים לנקות היטב חללים מורכבים כמו משרדים (הרבה יותר מסובך מניקיון דירות למשל), להתאים את תכשירי הניקיון הנכונים למשטחים ולרהיטים, ולתת דגשים נוספים אחרים וספציפיים עבור כל משרד ומשרד.

זכרו כי מעבר לתחושת הרעננות והסדר, סביבת עבודה נקייה וסטרילית שומרת על בריאות העובדים והלקוחות.

מה כוללת אחזקה שוטפת של ניקיון משרדים?

אנו בקבוצת לפיד, שמים דגש על מקצועיות, רצינות ושביעות רצונו של כל לקוח. צוות עובדי ניקיון המשרדים שלנו ידאג לא רק לניקיון עצמו, אלא גם לכל מה שמסביב:

אנו נדאג להביא לכם את הציוד הדרוש והאיכותי ביותר:

• שואבי אבק – לניקוי יבש של שטיחים, מערכות ישיבה וכסאות.
• מכונות שטיפת רצפות וחניונים.
• מכונות פוליש – לביצוע ליטוש לכל סוגי הרצפות: שיש, קרמיקה או אבן טבעית.
• מכשיר מיוחד לניקוי באמצעות קיטור ולחץ מים – לביצוע ניקיון יסודי של מטבחים וחדרי שירותים.
• תכשירי ניקיון מסוגים שונים עבור משטחים שונים, וכמובן כל סוגי הספוגים, המברשות והמטליות.

אספקת חומרי הניקיון בעלי תו תקן וסטנדרטים גבוהים לביצוע ניקיון יסודי:

• מסירי שומנים
• אקונומיקה וסבונים לרצפה
• תכשירים להסרת חלודה ולפתיחת סתימות בשירותים.
• חומרים לניקוי חלונות ותריסים
• חומרים לניקוי מערכות ישיבה וכסאות
• חומרי הגיינה למטבח וחדרי שירותים – סבון לידיים, מגבות נייר לניגוב ידיים, נייר טואלט החל ברצפות ובשטיחים, במטבח ובשירותים, בחלונות ובתריסים.

שירותים נלווים והזמנות מיוחדות

• נקוי יסודי של תריסים וחלונות
• ניקוי מתקני תאורה ומנורות
• ניקיון משרדים בערב עם מפתח
• ניקיון משרדים לאחר שיפוצים

מציאת חברת נקיון משרדים מתאימה

כאמור, כדאי לחפש חברת נקיון מומלצת, אבל השאלה היא, איפה בכלל מתחילים לחפש? ובכן, הדרך הטובה ביותר לקבל המלצות היא ממקור ראשון. כלומר, אם המשרדים שלכם נמצאים בבניין משרדים ובאפשרותכם לבקש המלצות מהמשרדים הסמוכים, מצוין! אם לא, באפשרותכם גם לפנות לחברת נקיון רלוונטית ולבקש ממנה ממליצים, בדיוק כמו בתהליך העסקה של עובד חדש.

בחירה לפי מיקום

אם המשרדים שלכם נמצאים בחיפה והסביבה, רצוי למצוא חברת ניקיון משרדים חיפה, נשר, קריות, נהריה, חדרה, טירת הכרמל, עפולה, מגדל העמק, עכו, חדרה וכו'.
כך תוכלו להיות בטוחים, שיש להם את האפשרות לדאוג לכך, שהעובדים שלהם יוכלו להגיע אליכם, פעמים רבות באמצעות הסעות מאורגנות אבל לא בהכרח, ובמידת הצורך, ניתן יהיה גם להחליף את העובד הקבוע, לדוגמה במקרה של מחלה וכדומה. למעשה, ככל שהבחירה שלכם תהיה מדויקת יותר, כך גם תוכלו לקבל מענה מדויק יותר לצרכים של המשרד שלכם.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר