למה דווקא חברת נקיון

· אתם תתעסקו בעבודה שלכם ותהיו בראש שקט לגבי הניקיון – אף אחד לא רוצה להתעסק במה צריך לנקות ואיפה. 

· אתם רוצים להגיע למשרד או מפעל נקי ושיבינו אתכם. תנו לנו לדאוג בשבילכם! מפקח אזורי פוקד את האתר לעיתים קרובות,
דואג לטיב עבודת הניקיון של עובד/ת הניקיון.

· עובד/ת ניקיון אאוטסורסינג – העובד/ת עובד דרכינו ולכן אנחנו מחוייבים לו.

· העדרויות – עובד/ת הניקיון שלנו לא יכול/ה להגיע, אנחנו דואגים להחלפה. הראש שלכם שקט ובטוח נקי.

· חומרי וכלי ניקיון – כחלק משירותי הניקיון אנחנו גם מספקים את חומרי הניקוי ואתם בראש שקט.

ניקיון בשביל יעילות

יעילות, במהלך כל פעולה שהיא, דורשת תנאים בסיסיים. למעשה, בדיוק כפי שלא ניתן לכתוב ללא כלי כתיבה, כך לא ניתן להתרכז בסביבה מלאת גירויים מיותרים. אחד הגירויים המיותרים הנפוצים בעיקר במשרדים, הוא פח מלא באשפה, מטבחון מלוכלך, רצפה מלאה בכתמים ושטיחים מלאי אבק ובמילה אחת – לכלוך.

ניקיון בשביל הבריאות

הבריאות שלנו מושפעת באופן ישיר מרמת הניקיון של הסביבה הקרובה שלנו. חיידקים מסתובבים בכל מקום וככל שאנו מזניחים את הניקיון, אנו חשופים אליהם יותר. במשרדים, כאשר אנשים רבים שותפים לאותו מטבחון ואף עובד לא מרוקן בעצמו את פח האשפה שלו, כלל העובדים חשופים בכל רגע נתון לחיידקים רבים. חברת נקיון מומלצת, שיכולה לספק לכם ניקיון יסודי, תוכל למזער את ימי המחלה של העובדים שלכם באופן משמעותי.

איך עושים את זה?

לשם נקיון משרד, בעיקר אם הוא משרד גדול, יש לשכור חברת ניקיון משרדים. הסיבה לכך היא, שכדי לנקות משרד באופן יעיל, חשוב להיעזר בעובדי ניקיון, שמכירים את העבודה ויודעים כיצד לנקות משרד באופן מיטבי. כמו כן, חברת לפיד תשמח לספק הן את עובד/ת הניקיון המתאים/מה, הן את חומרי הניקיון והן את כלי הניקיון.

"השירות של חברת לפיד הינו מקצועי ומסור מאין כמוהו
אנו ממליצים בחום להעסיק את חברת לפיד 
ונשמח לתת המלצה בעל פה לכל דורש"

אם כך, מה שניתן לעשות הוא לבחון היטב את ההמלצה ולא פחות חשוב מכך – לדעת שלא מדובר בהחלטה גורלית! באפשרותכם לבחור חברת ניקיון משרדים מסוימת ובמידה ואינכם מרוצים, לבדוק מה ניתן לשנות. הכוונה היא לכך, שלעתים ניתן פשוט לבקש להחליף את עובד הניקיון המסוים, או להסביר לו למה בדיוק אתם מצפים ממנו ובמידת הצורך, ניתן גם לעבור לחברה אחרת במיקום אחר, לדוגמא: חברת ניקיון משרדים בחיפה ולנסות גם אותה.

חבר מביא חבר

אם מצאתם חברת נקיון מומלצת, אל תשמרו את המידע לעצמכם! המליצו עליה הלאה גם למכריכם וכך גם הם יוכלו ליהנות מחברת נקיון טובה ויסודית, בדיוק כפי שגם אתם נהנים. בנוסף, תוכלו גם לכתוב המלצות באתר החברה ואם אתם רוצים לשבח במיוחד, תוכלו לטלפן אל החברה ולשבח את עובדי הנקיון שעובדים במשרדכם. דבר נוסף שתוכלו לעשות כדי להביע הערכה ולאפשר לבעלי משרדים נוספים לקבל את חוות דעתכם הוא לכתוב מכתב תודה, ובו תוכלו לשתף בדיוק ממה אתם מרוצים ועד כמה. כך תוכלו לעזור למחפשי חברת נקיון מומלצת, שעדיין מחפשים ומתלבטים.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר