טיפים לבחירת חברת נקיון מומלצת

בחירה של חברת ניקיון, ובעיקר אם מדובר על ניקיון משרדים, היא לא פשוטה ולכן החלטנו לערוך עבורכם רשימה של חמשת הטיפים היעילים ביותר לבחירת חברת ניקיון מומלצת.

רגע לפני
רגע לפני שאתם מקבלים את הטיפים הגדולים, חשוב להבין בשביל מה בכלל צריך חברת ניקיון. הרי יש הרבה עובדי ניקיון פרטיים, שישמחו לבוא לעבוד בשבילכם! אם כן, לחברות ניקיון יש יתרונות רבים ובעיקר אם מדובר על חברת ניקיון משרדים. הסיבה לכך היא, שחברת ניקיון יכולה לתת לכם חשבוניות, באמצעותן תוכלו להזדכות על ההוצאה וזאת, בניגוד לעבודה עם עובדי ניקיון עצמאיים, שאינם מספקים חשבוניות.
הסיבות המשותפות הן למטרת ניקיון משרדים והן לניקיון בתים טמונות בעיקר ביציבות ובתחושת הביטחון של מקבל השירות. הכוונה היא לכך, שמרבית חברות הניקיון מציעות יציבות עם עובד ניקיון מסוים לכל לקוח ויחד עם זאת, מאפשרות החלפה שלו במקרה הצורך כמו לדוגמה במקרה של חופש או מחלה וכדומה.

טיפ מספר 1 – הבינו את הצרכים שלכם
לפני שאתם מתחילים לחפש חברת ניקיון, חשוב שתבינו מה בדיוק אתם צריכים מעובדי הניקיון. לדוגמה, האם אתם צריכים ניקיון בתים או ניקיון משרדים? מהו היקף העבודה שאתם זקוקים לו מבחינת כמות עובדים, כמות שעות העבודה הנדרשות ותדירות עבודות הניקיון? כמו כן, אם יש לכם דרישות מיוחדות כדאי לדעת אותן מראש, על מנת שתוכלו לסנן את חברות הניקיון המועמדות בהתאם וגם להציג אותם בפניהן כבר מההתחלה.

טיפ מספר 2 – בדקו המלצות
בדיקת המלצות על חברת ניקיון נחלקת לשני חלקים: מציאת ההמלצות ובדיקתן. כלומר, בתחילה יש לאתר המלצות שונות דרך מכרים, דרך רשת האינטרנט או בכל דרך אחרת ולאחר מכן, לבדוק את איכות ההמלצה. בדרך כלל, ככל שההמלצה תגיע מאדם קרוב יותר, כך היא תוכל להיות יותר רלוונטית עבורכם. יחד עם זאת, לא כל מה שמתאים לקרוביכם מתאים גם לכם ולא כל חברת ניקיון משרדים מתאימה לצרכים של כל משרד.

טיפ מספר 3 – בדקו את הרלוונטיות
כאמור, חברת ניקיון אחת לא בהכרח מתאימה לכל אחד וחשוב לבדוק את הרלוונטיות של חברת הניקיון. לדוגמה, אם אתם זקוקים לשירות של ניקיון משרדים בצפון רצוי שתחפשו חברת ניקיון משרדים חיפה, נשר, קריות, נהריה, חדרה, טירת הכרמל, עפולה, מגדל העמק, עכו, חדרה וכו'.
כמו כן, אם אתם זקוקים לניקיון של בית, עדיף לחפש חברת ניקיון המתמחה בתחום זה, בניגוד לתחום ההתמחות של חברת ניקיון משרדים.

טיפ מספר 4 – בצעו ריאיון טלפוני
בניגוד להעסקה של עובד עצמאי, כשבוחרים חברת ניקיון משרדים או ניקיון בתים, ריאיון העבודה מתבצע בטלפון ומול המעסיק ולא ישירות מול עובד הניקיון עצמו. במהלך ריאיון טלפוני זה תוכלו להגדיר לחברת הניקיון מהם הצרכים שלכם ולבדוק, שהם אכן מסוגלים לעמוד בדרישות שלכם. כמו כן, תוכלו לחוש אם החברה מספקת לכם תחושת ביטחון, אמינות ומקצועיות כפי שאתם רוצים וצריכים.

טיפ מספר 5 – הכירו בחבלי הלידה
כמו בכל תהליך, גם בתהליך של בחירת חברת ניקיון משרדים חיפה, נשר, קריות, נהריה, חדרה, טירת הכרמל, עפולה, מגדל העמק, עכו, חדרה וכו'.
לדוגמה, עלולים להיות חבלי לידה בתחילתו. לדוגמה, יתכן שבפעם הראשונה לא תהיו מרוצים לחלוטין מעבודת הניקיון ואז תוכלו להעיר את הערותיכם לעובד הניקיון או לחברת הניקיון. העובדה, שניתן לדבר עם נציגים של חברה גדולה מאפשרת לכם להתנהל טוב יותר ולמעשה, זהו אחד היתרונות הנוספים של שימוש בשירותיה של חברת ניקיון – האפשרות להישאר עם אותה חברה ולהעסיק בעקיפין עובדי ניקיון שונים עד למציאת עובד הניקיון המתאים לכם ביותר.

אנא מלאו פרטים ליצירת קשר